Сміх під час повітряних тривог: які гумористичні шоу створили на Хмельниччині

Здавалось, сміху не місце в умовах війни. Та якщо задуматись, то насправді – це заледве не основна зброя, як для військових, так і для мирних громадян. Якщо вмієш добре посміятись з себе, ситуації, то і легше з усім впораєшся. А ще сміх допомагає зняти напруження та впоратися з деструктивними емоціями. І хоч зараз гумор став трохи специфічним, часто чорним, все ж таки він допомагає тримати українцям психологічну рівновагу. Чого тільки варті меми, якими українці рясно закидають соцмережі під час цікавих подій.

Ну як сміятись з війни та під час неї, коли довкола стільки горя?

Ми вам сьогодні обов’язково розкажемо! Наша нова підбірка цього разу геть невелика, але дуже особлива. У ній виключно місцеві гумористичні проєкти. Тож погнали!

“Бандерівське смузі”

гумористичні шоу

На початку війни у телеграм-каналах з’явилось відео “Посівна” про те, як десь в Україні, де йдуть активні бойові дії, до українських захисників підходить місцевий житель. Чоловік пригощає їх яблуками. З короткої розмови стає зрозуміло, що він прийшов не просто так, йому потрібні добрива для городу… Відео швидко стало вірусним.

“Посівна” саме таку назву мав перший епізод “Бандерівське смузі”.

Народилось і створювалось це гумористичне шоу на Хмельниччині. У перші дні війни Кам’янець-Подільський прихистив українських акторів, режисерів, сценаристів, музикантів. Одним словом – креативну еліту України.  Люди творчі швидко  знайшли собі заняття.

Автором ідеї та ініціатором проєкту став відомий український актор, Заслужений артист України Дмитро Суржиков. Він поділився ідеєю з директором Міжнародного кінофестивалю “Бруківка” Андрієм Зайцем і вони почали її реалізовувати.

Вже відзнято 13 епізодів. Автори працюють над продовженням. Подивитись всі серії можна тут. На каналі наразі 14,6 тисяч підписників.

“Бункерні балачки”

гумористичні шоу

Ще одне шоу, яке народилось у перші дні війни. Компанія хмельничан, пересиджуючи повітряні тривоги в укритті, грала у різні ігри. Друзі у такий спосіб намагались відволіктись від тривожних думок. Одного разу вирішили зняти свої посиденьки і викласти в мережу.

Перший епізод вийшов 15 квітня. Двоє ведучих – Артем та Віта –обговорювали новини і намагались вгадати, що з того є правдою.

Шоу “зайшло” і до Артема з Вітою почали приходити гості: відомі музиканти і просто цікаві особистості. У травні до них прийшли двоє маріупольців, які згодом стали частиною команди. А рубрик стало більше. Наприклад, ведучі та гості тягнуть листочок з питомо українським словом і мають пояснити його значення.

Вже вийшло 15 епізодів. Переглянути всі відео можна тут. На каналі наразі майже 3,4 тисячі підписників.

“Kalidor”

гумористичні шоу

Це благодійні стріми, які проводять ведучий, гуморист, стендап-комік  Віктор Перунський та відеограф Богдан Мельничук. Під час ефіру хлопці збирають кошти для наших військових. Вони обговорюють новини, жартують. А ще до них приходять гості – відомі хмельничани. Хлопці беруть у них інтерв’ю у доволі жартівливій формі. І дарують подарунки за найбільші донати на допомогу військовим.

Стріми відбуваються щосереди. На каналі вже є 11 відео. Наразі канал майже назбирав першу сотню підписників.

Об’єднує усі відео те, що їх не рекомендовано дивитись дітям до 16 років.

Якщо ви знаєте інші гумористичні проєкти родом з Хмельниччини – обов’язково залишайте згадки про них у коментарях, а ми додамо їх до списку в наших наступних оглядах.

Авторка: Марія Турчина

Читайте також культогляд про художні репортажі “Щиро про справжнє: читаємо репортажі”

Перелік фільмів про справжні стосунки України та Росії читайте у матеріалі “Ворог був безжальним завжди: фільми, які пробуджують пам’ять”

Попередній Вибух на аеродромі в Криму був справою рук українського спецназу, стверджує чиновник

Залиште свій коментар