ЖІНОЧИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ РУХ

Головною метою Організації є консолідація зусиль її членів задля просування ідей прозорості, доброчесності та підзвітності публічної влади, правоохоронних органів, суддів і громадянського суспільства в Україні як передумови зниження корупції, здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції, забезпечення системного запобігання, виявлення та припинення корупційних правопорушень, співробітництва з громадськими та державними діячами задля антикорупційної діяльності та боротьби.

Ми мріємо та прагнемо щоб найбільшою цінністю в Україні була людина, людина як частина громади, її свобода, здоров’я та безпека. Для нас важливо публічно говорити про дотримання законності, справедливості, демократичності, відповідальності, прозорості та доступності під час діяльності усіма органами публічної влади, громадськими організаціями, бізнесом, ЗМІ та іншими суб’єктами господарювання.

Наші цінності

  • Нульова толерантність до корупції. Це правило ми виховали у собі. Цей постулат нам потрібно виховати як у дитини, так і у дорослої людини, адже лише за таких умов ми зможемо зменшити масштаби корупції в Україні.
  • Ідейність. Кожен представник/представниця нашої організації під час своєї роботи керується виключно ідейністю щодо мінімізації корупційних проявів, а не матеріальними стимулами.
  • Свідомість. Ми свідомі у тому, що робимо та чого хочемо досягнути у майбутньому.
  • Принциповість. Під час прийняття рішення ми керуємось виключно нормами діючого законодавства та своїми принциповими переконаннями.
  • Професіоналізм. Ми постійно розвиваємось та навчаємось щоб завжди отримувати найновіші знання у сферах, в яких працює наша організація

Наша місія

Місією громадської організації ЖАР є консолідація зусиль її членів/членкинь задля просування ідей прозорості, доброчесності та підзвітності органів публічної влади, правоохоронних органів, судів і громадянського суспільства в Україні як передумови зниження корупції та дотримання прав людини, здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції, забезпечення системного запобігання, виявлення та припинення корупційних правопорушень, співробітництва з громадськими та державними інституціями задля здійснення антикорупційної діяльності на регіональному, державному та міжнародному рівнях.

Наша команда

Наш досвід

За період діяльності ГО «ЖАР» має досвід співпраці із донорами: Програма розвитку ООН в Україні, The Partnership for Transparency Fund Inc., Посольство Франції, Український жіночий фонд (фінансування Європейського Союзу). Також працюємо над розширенням мережі співпраці завдяки написанню проектів іншим представникам донорського середовища та міжнародних організацій.

Звіт ГО “Жар” 2020 автор: info zhar.org.ua

Наші партнери