Психологічна допомога при вигоранні ВПО, волонтерам, громадським діячам Хмельницької області

У Хмельницкій обласній бібліотеці для юнацтва, сьогодні відбувся майстер-класс з виготовлення ляльок-мотанок в межах реалізації проєкту “Психологічна допомога при вигоранні ВПО, волонтерам, громадським діячам Хмельницької області”.

Захід відбувся за підтримки посольства Канади в рамках проєкту “Голос жінок і лідерство-Україна, що впроваджується Українським жіночим фондом”. Організатором виступила громадська організація «Жіночий антикорупційний рух».

На заході були присутні діти волонтерів, війсковослужбовців, ВПО, громадських діячів зі своїми батьками.

Як зазначила голова правління громадської організації “ЖАР” Олена Покотило: “впроваджуючи цей проєкт ми хочемо допомогти хоч якось психологічно розвантажити людей, які виїхали з зони бойових дій, військовослужбовцям, волонтерам та їх сім’ям. До речі, по закінченню майстер-класу всі дітки, які зробили ляльки-мотанки, можуть забрати їх додому і подарувати їх своїм батькам, друзям або знайомим військослужбовцям. Згодом ми будемо записувати діток на майстер класси по віковим категоріям. Йде літо і ми можемо займатися корисною справою. ”

До майстер класу організатори запросили майстриню Тетяну Терещенко, яка буде проводити майстер-класи по виготовленню ляльок-мотанок. Вона розповіла історію як почали робити ляльки-мотанки і для чого вони призначені.

Всі були дуже задоволені і отримали багато позитивних емоцій та плідного спілкування.

Впровадження проєкту стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту “Голос жінок і лідерство – Україна, що впроваджується Українським жіночим фондом.”

#ГолосЖінок #ЖАР

Попередній Перейменування вулиць: чому не було чутно думки мешканців Хмельницької громади?

Залиште свій коментар