ЖАР склав свій перший іспит у рамках проекту ІРРП

На початку цього тижня Хмельницький відвідала консультант з управління проектами Ірина Негрєєва для оцінювання організаційної спроможності ЖАРинок. Цей візит став першим етапом у рамках участі нашої громадської організації в Проекті зі сприяння організаційному розвитку центрів розслідувальної журналістики Інститут розвитку регіональної преси, що проводиться за підтримки Програми «Матра» Посольства Королівства Нідерландів.

Ірина Негрєєва – незалежний консультант та тренер з управління проектами, моніторингу та оцінки. Більш ніж 18-річний досвід роботи в проектах технічної допомоги USAID в якості менеджера з комунікації, моніторингу та оцінки, тренера неурядових організацій. Сертифікат за оцінкою програм Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), двотижнева програма з моніторингу та оцінки (МіО) програм медіа розвитку в Центрально-Європейському університеті (Central European University), тренінги Індустріального телевізійного комітету (ІТК), Міжнародної мережі програмної оцінки (IPEN), Internews Network, Forum Media and Development (FoME, Німеччина). Досвід розробки і впровадження систем МіО в організації, включаючи планування, збір даних, прийняття управлінських рішень на підставі даних МіО, написання звітів у відповідності до вимог різних донорів, включаючи USAID, DRL, WorldBank. Брала участь в плануванні систем моніторингу та оцінки проектів Інтерньюз в Україні, Боснії, Вірменії.

За майже чотирьохгодинне спілкування із представницями ЖАРу було обговорено значну кількість аспектів у діяльності громадської організації, а саме її зовнішнє позиціонування та внутрішні комунікації, фінансову спроможність та кадрову політику, участь у коаліціях та різних об’єднаннях, наявність планування (стратегічного та операційного) та документування. Найбільш цікавим, неочікуваним та приємним стало обговорення мотиваційних аспектів у діяльності ЖАРу, адже всі представниці в один голос відповіли, що працювати в антикорупційній організації їх мотивує бажання змінити на краще рідне місто, область й навіть всю країну та звичайно ж очистити від корупції. В свою чергу пані Ірина позитивно оцінила відповідь ЖАРинок та підтвердила, що ентузіазм та бажання змін є кращим мотивом для розвитку організації.

За результатами першого іспиту (оцінювання) ЖАР отримає свій бал за індексом SATT-OSS та далі приступить до навчань, перші з яких заплановано вже на середину вересня.

 

Попередній Звернення громадськості Хмельниччини щодо е-декларування підтримано міською та обласною радами. Міська Самопоміч та обласна Батьківщина не голосували повним складом присутніх

Залиште свій коментар