Як працюють нардепи-списочники від Хмельничиини?

Ми продовжуємо пильно слідкувати за працею нардепів від Хмельницької області у Верховній Раді. Цього разу наша Оксана Банкова зробила аналіз та підвела підсумки роботи нардепів-списочників від Хмельниччини за період від початку каденції та до кінця 2020 року, а саме: Рулана Стефанчука,Сергія Мандзія, Володимира Ватраса, Вадима Галайчука, Юрія Заславського та Дениса Монастирського.

Отже, чи плідно та результативно працюють народні обранці звичайно ж вирішувати Вам. Ми ж наводимо для Вас тільки факти їхньої депутатської роботи.

Критерії за якими робилось дослідження: відвідування засідань сесій, законотворчість, кількість зроблених депутатських запитів та кількість виступів у парламенті. Цікавим виявленими фактом стало те, що всі з наведених вище депутатів мають юридичну освіту. А от чи справилися вони зі своєю роботою на фоні наявної юросвіти, вирішувати Вам дорогі читачі чи читачки. Хутчій переходьте за посиланням щоб дізнавайся ЖАРкі подробиці від нас посилання на статтю

Матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.

Попередній 13 сесія Хмельницької міської ради у деталях від ЖАРу

Залиште свій коментар