Партнерські пологи на Хмельниччині: то дозволені, то ні

Партнерські пологи на Хмельниччині: то дозволені, то ні. Історія про заборону партнерських пологів, то їх дозвіл у медзакладах області.

Посилання на статтю

Карантин вніс досить багато незручностей у наше життя. Особливо некомфортною та важкою була адаптація людей до режиму роботи лікарень, а саме: проведення планових операцій та відвідування пацієнтів, а також зміни торкались і партнерських пологів. Вони періодично потрапляли під заборону. Така ситуація не оминула Хмельницьку обласну лікарню та Хмельницький міський перинотальний центр.

На початку карантину жінкам не дозволяли брати з собою на пологи чоловіка або когось з рідних. Потім ситуація нібито змінилася на краще, але без негативного ПЛР-тесту партнеру всеодно заборонено підтримувати породіллю на пологах. Після нашого зацікавлення – ситуація в медзакладах області покращилась. Сподіваємо, що на постійній основі.

Журналістка, Світлана Русіна намагалися розібратися як ці зміни вплинули на породілль. Про це та про ще багато чого цікавого читайте докладніше в нашому матеріалі: «Партнерські пологи на Хмельниччині: то дозволені, то ні»

Попередній Муніципальна дружина: дорого, напівзаконно, малоефективно?

Залиште свій коментар