Запрошуємо на Круглий стіл «Прозорість бюджетів регіонів та їхніх регіональних центрів в Україні»

Міжнародний центр перспективних досліджень, регіональним партнером у Хмельницькій області якого є ЖАР, спільно з Інститутом соціальних та економічних реформ продовжує роботу над проектом «Прозорість бюджетів регіонів та їхніх регіональних центрів в Україні». Основною метою проекту є надання громадськості відповідних даних про бюджет кожного муніципалітету задля підвищення рівня інформованості та сприянню вирішенню актуальних проблем поліпшення фінансового управління бюджетів міст та областей.

Організатор: Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД), Інститут соціальних та економічних реформ (INEKO, Словаччина) за підтримки Посольства США в Україні.

Дата: 9 листопада 2017 року. Початок реєстрації: 9:00; відкриття: 9:15

Місце: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, офіс «Укрінформ»

Мета заходу: презентувати оновлений рейтинг прозорості бюджетів муніципалітетів.

 

Питання до обговорення:

  1. Презентація оновленого рейтингу «Прозорість бюджетів регіонів та їхніх регіональних центрів в Україні», ознайомлення з методологією.
  2. Позиція органів державної влади та громадськості щодо інформованості та актуальних проблем поліпшення фінансового управління бюджетів міст та областей.

Програма заходу:

9:00-9:15 – реєстрація

9:15-9:25 – привітальне слово представника МЦПД

9:25-9:50 – презентація основних компонентів проекту «Прозорість бюджетів регіонів та їхніх регіональних центрів в Україні» та інтерактивної онлайн-платформи, ознайомлення з методологією (Єгор Киян, МЦПД)

9:50-10:20 – Словацький досвід (Петер Голяш INEKO, Міхал Пішко Transparency International Словаччина)

10:20-10:45 – позиція органів державної влади та громадськості щодо актуальних питань з транспарентності регіонів України, обговорення

10:45-11:00 – завершальне слово та кава-брей

До участі у дискусії запрошуються: державні органи влади, представники органів місцевого самоврядування, неурядові організації, експертне середовище, ЗМІ та інші.

Реєстрація учасників: Для участі у семінарі просимо зареєструватися за електронною адресою y.gomeniuk@icps.com.ua, вказавши своє ім’я та прізвище, організацію, яку Ви представляєте, та контактні дані.

Реєстрація ЗМІ: Для участі представників медіа у семінарі просимо зареєструватися за електронною адресою press@icps.com.ua.

Попередній Кулуарами чергової 18 сесії Хмельницької міськради

Залиште свій коментар