Інтерактивні рейтинги міст та регіонів: проект «Транспарентність, фінансове здоров’я та конкурентоспроможність місцевого самоврядування в Україні»

Міжнародним центром перспективних дослідження (МЦПД) проводиться проект «Транспарентність, фінансове здоров’я та конкурентоспроможність місцевого самоврядування в Україні». Проект здійснюється за підтримки INEKO (http://www.ineko.sk/), SlovakAid (http://www.slovakaid.sk/) та Посольства США в Україні.

Цей проект включає у себе дослідження прозорості 50 найбільших міст України, конкурентоспроможності регіонів та прозорість бюджетів. Основною метою проекту є сприяння прозорості, фінансовій стійкості і формуванню регіональних конкурентних переваг ефективної роботи муніципалітетів в довгостроковій перспективі.

Інтерактивна онлайн платформа містить детальну інформацію по показниках регіонів та міст, містить рекомендації щодо усунення недоліків та підвищення їх конкурентоспроможності. До того ж, МЦПД проводить презентації, консультації та брифінги щодо своїх рейтингів. Крім цього, у «Віснику регіональної прозорості» публікується актуальний моніторинг ситуації. Зокрема, у вересні вийшов черговий його випуск.

У листопаді 2017 року планується оновлення рейтингу “Прозорість бюджетів регіонів та їхніх регіональних центрів в Україні”. Додатково планується оновлення рейтингу прозорості міст до кінця 2017 року.

Детальну інформацію щодо проектів можна дізнатися з інтернет-порталів:

  • “Прозорість 50 найбільших міст України” – http://transparency.icps.com.ua/
  • “Прозорість бюджетів регіонів та їхніх регіональних центрів в Україні” – http://budgets.icps.com.ua/
  • “Конкурентоспроможність регіонів та регіональна оцінка ділового клімату в Україні” – http://competitiveness.icps.com.ua/

Прозорість та відкритість інформації – це запорука відсутності корупційних зловживань та фактор успішності реформи децентралізації.

Попередній Варто чи не варто підтримувати: чергова 17 сесія Хмельницької міської ради

Залиште свій коментар