Коаліція РРХ, в яку входить ЖАР, працюватиме над прозорою містобудівною документацією Хмельницького

24 грудня коаліція громадських організацій Рада Реформ Хмельницького презентувала проєкт «Прозора містобудівна документація міста Хмельницького». Реалізація ініціативи стала можливою завдяки підтримці Посольства Франції в Україні.

Коаліція РРХ реалізувати проєкт впродовж наступних пів року. В рамках проєкту заплановано значну кількість публічних заходів (круглі столи, тренінг, громадські обговорення), які мають посприяти врахуванню громадських інтересів під час розробки та заствердження містобудівної документації міста Хмельницького. Також громадськість запланувала донесення важливості питань розробки містобудівних документів до мешканців Хмельницького.

Упродовж 2017-2018 років проєктними установами на замовлення Хмельницької міської ради виготовлено такі проєкти містобудівної документації:
– «Коригування (внесення змін) генерального плану м. Хмельницький»;
– «Історико-архітектурний план м. Хмельницький з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів»;
– «Детальний план території центральної частини міста Хмельницького»;
– «м. Хмельницький. Детальний план території «Заріччя»;
– «План червоних ліній магістральних вулиць м. Хмельницький».
Представники громадськості міста напрацювали і надали більше сотні пропозицій та зауважень, які стосувалися грубих помилок, невідповідностей та неточностей у проектах містобудівної документації та їх графічних частинах.

У зв’язку з цим коаліція громадських організацій Рада Реформ Хмельниччини упродовж наступних півроку буде активно стежити та впливати на ситуацію довкола містобудівної документації міста Хмельницького.

Попереду у виконавців проєкту публічні заходи, на які під час презентації були офіційно запрошені і представники Хмельницької міської ради. Тобто орган місцевого самоврядування матиме чудову нагоду співпрацювати із громадськістю і в результаті напрацювати прозору містобудівну документацію, яка визначатиме мінімум наступне п’ятиріччя як розвиватиметься наш обласний центр.

Попередній Яким був минулий рік для ЖАРу (звіт)

Залиште свій коментар