ЖАР вчився писати звіти та інноваційно звітувати

Останній в цьому році тренінг в рамках проекту ІРРП відвідали представниці ЖАРу.

14-16 грудня 2018 році учасники проекту ІРРП “Сприяння організаційного розвитку центрів розслідувальної журналістики”, за підтримки програми МАТРА посольства Королівства Нідерландів. Це був останній в цьому році захід у рамках цього проекту, однак не останній у своїй важливості.

За три дні представникам регіональних НГО, ініціативних груп та розслідувальних центрів вдалося охопити величезний об’єм як теоретичних так і практичних знань. Цього разу з нами працювали улюблені тренери Ірина Негрєєва, незалежна консультантка та тренерка з управління проектами, моніторингу та оцінки, та Олег Хоменок, медіа-тренер, старший радник з питань медіа “Internews Network”.

Отже, чому ж вдалось навчитись:

  • дізнались про вимоги донорів до проектної звітності. Звичайно ж і попрактикувались із написанням цієї звітності. Було важко, але тепер ми знаємо маленькі секретики, які варто застосовувати при складанні цієї звітності;
  • навчились розподіляти звітність на програмну, проекту, річну та поточну;
  • звичайно ж переконались у важливості написання річних звітів організацій та навіть розпочали роботу над цим важливим документом.

“До цього часу написання звітності було для нас якимось жахливим етапом. Реалізуєш проект, робиш велику кількість роботи, а от як то все описати – загадка. От тепер ми отримали найцінніші знання і поради від авторитетних тренерів. Тепер готові до написання свого першого річного звіту” – ділиться своїми враженнями від тренінгу голова ГО “ЖАР” Альона Береза.

Працюємо над історіями успіху. Важливе практичне завдання, адже ця практика нами буде застосовуватись тепер досить часто

Команда ЖАРу висловлює слова подяки представникам ІРРП та нашим зірковим тренерам. За цей рік ми здобули стільки знань, скільки до цього не змогли здобути за десятки тренінгів та семінарів. Цей проект змінив наше життя та підсилив нашу професійність. Про це, до речі, свідчать і підтримані донорами у 2018 році проекти. І це не лише наша заслуга, а й Ваша. Вдячні, що побачили в нас потенціал та обрали учасниками цього мегапроекту.

Попередній Що ховається за гарною назвою «електронний квиток» у м. Хмельницькому?

Залиште свій коментар