Степан Гіга молодший: “Українське у нас справді зараз цінується”

Степан Гіга молодший більш відомий під псевдонімом Steve G. Він завжди поруч з батьком, але не у його тіні. На сцені він не лише музикант, а й співак. Ми поспілкувались зі Степаном і дізнались, як же працювати з відомим батьком-керівником

Він не суворий керівник. В нас взагалі команда велика і кожен робить свою роботу. Кожен працює над своїм моментом, який він має зробити. Я гітарист. У мене є мій простір і я роблю те, що вважаю за потрібне. І так кожен з наших музикантів. І немає такого, що суворий – не суворий. Ми одна команда, одна сім’я і у нас взагалі немає таких моментів складних”, – зізнається Степан Гіга-молодший

Цю неймовірну атмосферу вловлюють і слухачі, які побувавши раз на концерті, обов’язково приходять знову і знову. 

“Ми робимо те, що ми робимо і що ми любимо робити. І, напевно, це відчувається на підсвідомому рівні”, – розмірковує музикант

На концертах Степани Гіги завжди було багато молоді, проте після початку повномасштабного вторгнення її стало ще більше. Цю тенденцію помітили і музиканти.

“Люди почали підтримувати і цінувати те, що ми робимо, те що українське. Я не говорю тільки про нас, я говорю про всіх українських артистів, музикантів, які пишуть щось, роблять, пишуть, творять для українців. Українське у нас справді зараз цінується. І ми як ніколи маємо бути згуртовані. І всі сили зібрати, і перемогти нашого ворога”, – говорить виконавець.

Для цього музиканти активно волонтерять. 

Ми зараз збираємо гроші на 128-му бригаду і тримаємо зв’язок з хлопцями і вони нам говорять, що їм потрібно. І поступово то купуємо. От зараз три пікапи готуються, їдуть туди. І в процесі буде. Скільки зможемо – стільки зробимо”, – пояснює Степан Гіга-молодший. 

У такому режимі постійного волонтерства музиканти живуть від 2014 року. У Перемозі України музикант зовсім не сумнівається. І чекає її, як і кожен українець. І навіть має плани на цей день. 

Нап’юсь! Як всі кажуть. Дійсно нап’юсь, а потім піду на студію і буду писати нове-нове-нове… В першу чергу завершу роботу над новими піснями.  І закінчу свій альбом. Він в мене вже давно, але я його завжди хочу удосконалити, доробити. Це затягується довго. У мене з’являлись пісні, я робив нові, поки я нові робив, старі вже  не дуже подобались. І от так вот воно йде, але я сподіваюсь, що коли ми переможемо дійсно, коли наша країна переможе, я зроблю альбом, я запущу його”, – обіцяє музикант. 

Читайте також

Дмитро Прокопов: “Я бачу, як ми сьогодні на 100% стаємо українцями!”
Як удосконалити українську без підручника
Попередній Мар’яна Буджерин: “роsія здешевила ядерну карту”

Залиште свій коментар