Хмельницькі спортсмени й тренери отримали стипендії міського голови

Артур Гончаренко з дитинства займався спортом. Спочатку це було дзюдо. Нині ж спортсмен і лейтенант поліції посідає призові місця у першостях з універсального бою.

“Свою нагороду я отримав за Чемпіонат світу, а також за Кубок світу з універсального бою, який проходив у Туреччині. Мені цього разу вдалося стати призером у ваговій категорії до 85 кілограмів, у відділі “Лайт” та у розділі “Класика”, – розповідає Артур Гончаренко.

Здобутки спортсмена відзначила і міська влада. Артур потрапив у список тих, хто отримуватиме стипендію імені міського голови протягом 2023 року. 

“Відзначаємо преміями та стипендіями і спортсменів найдостойніших за підсумками минулого року і тренерів. Тих, хто, власне, підготував найдостойніших за підсумками минулого року. Тільки у хорошому тандемі тренер-спортсмен можна досягти високих результатів. Передбачили для них 25 стипендій у розмірі 50% від мінімальної заробітної плати. Окрема стипендія – для тренерів, що готують спортсменів до Олімпійських ігор”, – зазначив мер Олександр Симчишин.

Цього року грошову підтримку від міської влади отримуватимуть 25 спортсменів. З них шестеро претендують на так звану олімпійську стипендію – 10 тисяч гривень. Ще 19 спортсменів отримуватимуть трохи більше 5 тисяч гривень. 

Здобутки спортсменів часто залежать не тільки від підготовки та особистих даних, а й від роботи тренера – людини, яка може не лише розпізнати талант, а й допомогти його розвинути.

“Діток ми набираємо з дев’яти років і до дорослого. Все залежить від дитини, все ж таки, це все індивідуально. Є діти заради яких хочеться приходити на роботу і заради них і працюєш”, – зізнається заслужена тренерка України з веслування на байдарках та каное Юлія Жиляєва. 

Міська влада відзначила стипендіями та преміями й 25 тренерів. Так, підвищену стипендію отримали ті, хто готує до Олімпійських ігор своїх вихованців, це три тренери. Решта 22 отримуватимуть  по три з половиною тисячі гривень щомісяця. 

В умовах воєнного стану змінилась і країна, і українці. Ці зміни відчутні в усіх сферах. Спорт не став виключенням. Хоча ще минулої весни тут відчувалось певне заціпеніння, сьогодні українські спортсмени впевнено здобувають перемоги, переконують вони.

У міській владі обіцяють, що вже наступного року зміниться не лише кількість та суми фінансових заохочень, а й буде розподіл за віковими категоріями. 

Читайте також

Уроки здорового харчування для дітей від Євгена Клопотенка
Степан Гіга у Хмельницькому: вибух емоцій та справжній драйв

Попередній Степан Гіга у Хмельницькому: вибух емоцій та справжній драйв

Залиште свій коментар