З регулярним вимкненням електроенергії, вимикаються і світлофори. Часто на перехрестях утворюється справжній колапс. На допомогу всім учасникам дорожнього руху приходять регулювальники.


Жести регулювальника – це обов’язкова частина під час навчання та здачі іспиту для отримання водійського посвідчення. Щоправда, інформація, якою користуються майбутні водії нечасто, має властивість забуватись. Разом з Патрульною поліцією Хмельницької області ми підготували для вас шпаргалку із детальними поясненнями. 

Для пішоходів

Під час того, коли регулювальник показує жест, а саме “Руки в сторону” пішоходу дозволено переходити проїжджу частину з боку правої і лівої сторони проїзну частину.

На груди та на спину їм рух заборонений

Якщо регулювальник показує праву руку вперед, рух пішоходам дозволяється лише за спиною регулювальника. 

На руку, на груди їм рух заборонений.

Також якщо регулювальник вказує правою рукою догори – це означає, що всім учасникам дорожнього руху,  як водіям так і пішоходам, рух заборонений.

Для водіїв

Перший жест регулювальника – це руки  в сторону, руки по швам, або права рука зігнута до грудей – це означає, що водіям, які з правого або з лівого боку регулювальника дозволяється рух прямо та праворуч. З боку грудей та спини їм рух забороняється. 

Наступний жест регулювальника – це права рука витягнута вперед. Водіям, які знаходяться з лівого боку до інспектора, дозволяються маневри в усі сторони. 

Автомобілям, які стоять перед грудьми інспектора, дозволяється рух лише праворуч.

Зі сторони правого боку інспектора та зі сторони спини рух забороняється в усіх напрямках. 

Наступний жест – права рука витягнута догори. Тобто “увага”. Всім учасникам дорожнього руху рух заборонений. 

Читайте також

Правила безпеки вдома з новорічними деревами
Уроки здорового харчування для дітей від Євгена Клопотенка
Попередній Правила безпеки вдома з новорічними деревами

Залиште свій коментар