Семінар-тренінг щодо аналітики публічних закупівель відбувся у Хмельницькому 8 грудня 2016 року

  Перша половини дня 8 грудня 2016 року для учасників семінару-тренінгу «Аналітика публічних закупівель за допомогою bi.prozorro.org та bipro.prozorro.org» пройшла досить продуктивно. До міста Хмельницького завітав  тренер щодо роботи з моніторинговими інструментами, аналітик Transparency International Україна Михайло Невдаха та за майже 5 годин презентував шалений масив інформації, яка допоможе у майбутньому виявляти порушення розпорядників під час здійснення публічних закупівель. Даний захід вдалося організувати завдяки організаційної підтримки громадської організації “Жіночий антикорупційний рух” та керівництва Хмельницького обласного територіального відділення АКУ.

Аудиторія учасників була різноманітною: від правоохоронних та контролюючих органів до представників громадського сектору Хмельниччини та журналістів регіональних ЗМІ.

Під час заходу учасники познайомились із:

  • коротким оглядом системи публічних закупівель ProZorro;
  • оглядом публічного модулю аналітики bi.prozorro.org, його основними методами роботи та функціями (практичні вправи);
  • оглядом професійного модулю аналітики bipro.prozorro.org, його відмінностями та перевагами;
  • роботою моніторингового порталу dozorro.org.

Семінар характеризувався прикладним характером, тому учасники мали можливість одразу ж застосовувати здобуті знання на практиці.

Громадська організація “ЖАР” в майбутньому продовжуватиме практику організаційної підтримки подібних заходів для представників Хмельницької області, а також організовуватиме власні заходи, тому слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті, у соціальних мережах та ЗМІ.

Окрема подяка учасникам семінару-тренінгу – прагніть до нових знань, а ми Вам у цьому залюбки сприятимемо. А таком висловлюємо вдячність Transparency International Україна за можливість організувати цей чудовий захід у Хмельницькому.

 

 

Попередній Тренінг “ГРОМАДА-ВЛАДА-Антикорупційні дії” відбувся у Хмельницькому

Залиште свій коментар