ГО “ЖАР” проти підвищення вартості проїзду у м. Хмельницькому без знищення корупційних моментів

 

10 січня 2017 р. на офіційному сайті Хмельницької міської було оприлюднено проект рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради «Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування», яким заплановано підвищити вартість проїзду в усіх видах транспорту м. Хмельницького з 1 березня 2017 р.

02 лютого 2017 року громадська рада при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради направила звернення до Хмельницького міського голови з прохання зупинити розгляд даного проекту рішення, оскільки він та аналіз регуляторного впливу був розроблений без необхідної документації. Також у своєму листі громадська рада наголосила на необхідності проведення економічної експертизи усіх розрахунків вартості проїзду, що подаються перевізниками.

    

Громадська організація “Жіночий антикорупційний рух” висловлює свою підтримку звернення громадської ради при виконкомі міськради до керівництва міста та також вимагає зупинити розгляд проекту рішення підвищення вартості проїзду, аналізу регуляторного впливу та відмінити заплановані на 10 лютого 2017 року громадські слухання, оскільки не було витримано усіх необхідних процедур – 3 із 5 перевізникам було повернуто зведені розрахунки вартості проїзду,  а тому не зрозуміло на основі чого розроблявся аналіз. Також висловлюємо свій сумнів щодо коректності отриманих 2 пакетів документів від перевізників, оскільки показники, на основі яких здійснювалась калькуляція вартості проїзду, зазначені без жодних пояснень.

Також за рік міською владою, на жаль, не було зроблено будь-яких дій у напрямку транспортної реформи, лише у 2016 року було піднято вартість проїзду у маршрутному таксі до 3,50 грн. В той же час не було ліквідовано блокову систему та фірми-прокладки далі збирають із водіїв плату за виїзд на маршрут, якість послуг з перевезення пасажирів також не покращилась, а саме найголовніше – обрахунки вартості проїзду досі є не прозорими.

Оскільки, влада міста до цього часу не відмінила громадські слухання 10 лютого 2017 р. у кінотеатрі ім. Т.Г.Шевченка о 17:00 закликаємо хмельничан завтра прийти на них і висловитись “ПРОТИ” таких маніпуляцій, що вдарять по кишені кожного мешканця.

Чекаємо на Вас!

Попередній Моніторинг е-декларування на Хмельниччині обговорили за круглим столом

Залиште свій коментар